Badanie DNA w 4 krokach

Badanie DNA z LifeGenetics jest łatwe, bezbolesne i bezpieczne. Może być wykonane w Twoim domu! Poproś naszego dietetyka lub trenera o wsparcie.

  • Bez krwi, jedynie wymaz z policzka za pomocą naszego zestawu do zbierania DNA
  • Wyniki badania DNA dostaniesz w przeciągu 5-10 tygodni
  • Twoja prywatność jest gwarantowana

Krok 1: Skontaktuj się z naszym dietetykiem lub zamów swój test DNA osobiście.

Zamów swój test DNA przez naszego dietetyka lub trenera. Możesz również osobiście go zamówić w naszym sklepie internetowym. Ceny za test są takie same w gabinecie dietetyka jak i na stronie internetowej. Usługa prowadzenia na Twoim indywidualnym jadłospisie uzależniona jest od gabinetu.  Podczas umówionej wizyty od razu zostanie pobrany wymaz z policzka przy pomocy zestawu do pobierania DNA. Również w czasie wizyty Twoja próbka zostanie zarejestrowana do systemu. Możesz zestaw do pobierania DNA zamówić również do domu.

 

 

Twoja prywatność jest gwarantowana

Zestaw do zbierania DNA z Twoim wymazem policzkowym podróżuje zakodowany bez Twoich danych osobowych. LifeGenetics nigdy nie ujawnia wyników analiz Twojego DNA osobom trzecim, firmom ubezpieczeniowym i innym, którzy mogliby to wykorzystać. LifeGenetics dzieli się uzyskanymi informacjami tylko z zaufanymi partnerami i współpracownikami, którzy są częścią procedury testowania DNA. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ochronie prywatność kliknij na link  ochrona prywatności.

Krok 2: Pobranie wymazu policzkowego.

W zestawie do pobierania znajduje się patyczek do pobierania wymazu policzkowego Twojej śliny. Zestaw ten czekać będzie na Ciebie w gabinecie dietetyka lub wysłany będzie na podany przez Ciebie w czasie składania zamówienia internetowego. Twój dietetyk pobierze wymaz Twojej śliny i umieści go w załączonej tubce, którą odpowiednio zabezpieczoną wyśle do laboratorium. Wymaz możesz też pobrać samemu i wysłać za darmo na wskazany adres.

Dla wysokiej jakości badania DNA załączamy dwa zestawy pobierania DNA. Powinieneś pobrać próbkę Twojego DNA rano zanim umyjesz zęby, wypijesz kawę, zapalisz papierosa itd.

Krok 3: Oczekuj na wyniki badania Twojego DNA, podczas gdy my przeprowadzimy laboratoryjną analizę genetyczną.

W tym kroku przeprowadzamy analizę genetyczną próbki otrzymanej od Twojego lub bezpośrednio od Ciebie i przygotowujemy zindywidualizowany raport. Taki raport otrzymasz w przeciągu 5-10 tygodni od dnia kiedy otrzymaliśmy próbkę Twojego DNA.

Jakość oferowanej analizy DNA i innych usług z nią związanych

Analizy DNA LifeGenetics są obecnie najbardziej profesjonalnymi i niezawodnymi analizami nutrigenomicznymi wykonywanymi w Europie. Jakość uzyskujemy dzięki badaniom i interpretacji ponad 80 wariacji genetycznych, które są jednymi jednymi z najbardziej szczegółowych na świecie.

Przestrzegamy przed usługodawcami twierdzącymi, że mogą przeskanować setki tysięcy Twoich genów (lub ich polimorfizmów)! Jest to dalekie od liczby genów, które w rzeczywistości interpretują. Powodem dla którego skanują Twoje geny (za co Ty płacisz) jest chęć wykonywania badań niezależnych od oferty, którą ujawniają.

Krok 4: Zastosuj nasze wskazówki w swoim życiu i zacznij łatwo osiągać swoje cele!

Obszerna analiza najważniejszych wariacji genetycznych 

W przeciwieństwie do innych testów genetycznych, LifeGenetics nie skupia się na problemach zdrowotnych wykazanych przez Twój kod genetyczny, ale szuka rozwiązań i sugeruje zdrowe odżywianie, które najlepiej pasuje do Twojego indywidualnego profilu genetycznego. Zdrowe odżywianie i odpowiedni do Twojego DNA styl życia z pewnością pomogą Tobie poczuć się lepiej i cieszyć się zdrowiem.

Zacznij od dziś zmieniać swój styl życia i swoje odżywianie!

Poznaj jakie jest odżywianie skrojone na Twoją miarę korzystając z odziedziczonego profilu za pomocą prostego testu DNA. Polepsz swoje samopoczucie, zwiększ energię, zoptymalizuj metabolizm i unikaj przedwczesnego rozwoju chorób, których możesz uniknąć w ponad 80% lub ich rozwój przesunąć w czasie z pomocą testu DNA Premium. Jeśli chcesz zrzuć kilogramy skorzystaj ze zindywidualizowanego planu odchudzania załączonego w teście DNA Slim!

GWARANCJA JAKOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

Testy DNA LifeGenetics są obecnie najbardziej profesjonalnymi i wiarygodnymi analizami nutrigenomicznymi wykonywanymi w Europie. Laboratoryjne badania DNA przeprowadzane są w Wielkiej Brytanii.

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

Oferujemy wysyłkę międzynarodową w cenie testu DNA. Akceptujemy płatności za pomocą Paypal, kart kredytowych i przelewów bankowych.

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

Nasze wsparcie eksperckie jest otwarte na wszelkie pytania, a wykwalifikowani przez nas dietetycy oferują usługi dietetyczne na najwyższym poziomie.

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne, próbka Twojego DNA zostaje zakodowana i nie sprzedajemy Twoich danych osobowych firmom ubezpieczeniowym lub osobom trzecim.

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×