Menu za 1 kliknięciem

Prezentujemy pierwszą na świecie internetową aplikację do planowania menu opartego na analizie Twojego DNA

  • Proste lecz potężne narzędzie do planowania menu w oparciu o Twoje DNA.
  • Wybierz swój cel (utrata wagi lub jej utrzymanie) i kliknij przycisk utwórz!
  • Dostosuj swoje menu przez zmianę pokarmów w oparciu o Twoje preferencje lun nietolerancje pokarmowe z naszej bogatej bazy zamienników lub poproś o wsparcie naszego dietetyka.
  • Odkryj w jakich proporcjach i ile witamin oraz minerałów dostarcza Twoje menu. Ich zapotrzebowanie określone jest na Twoim DNA i nie tylko na podstawie ogólnych zaleceń.

Zamów swój test DNA dzisiaj i uzyskaj dostęp do potężnego narzędzia planowania menu za pomocą 1 kliknięcia!

Oferta

Dostęp do Twoich raportów DNA online.

Możesz teraz przeglądać wyniki Twojej analizy DNA w naszej nowej interaktywnej aplikacji online.

Poznaj swoje dzienne zapotrzebowanie na składniki pokarmowe.

Test DNA Premium analizuje i daje zindywidualizowane zalecenia dotyczące dziennego zapotrzebowania na najważniejsze witaminy i minerały.

Jakie są najlepsze dla Ciebie proporcje makroskładników?

Odkryj jaki jest optymalny limit Twojego spożycia kalorii, także optymalna proporcja pomiędzy węglowodanami, białkami i tłuszczami - to najważniejsze czynniki w czasie przygotowania diety odchudzającej.

Użyj narzędzia do planowania za pomocą 1 kliknięcia.

Używaj naszego potężnego ale prostego narzędzia online do tworzenia swoich dziennych menu.

Jak możesz planować swoje zdrowe i dostosowane do Twojego DNA dzienne menu i programy utraty kilogramów?

Nasz narzędzie do planowania menu jest bardzo potężną lecz prostą w użyciu aplikacją. Zostało ono stworzone przez profesjonalnych dietetyków w jednym celu: aby zapewnić program do planowania menu, który będzie prosty w użyciu. Jeśli chcesz, możesz też poprosić o wsparcie wykwalifikowanych przez nas dietetyków.

W jaki sposób narzędzie do planowania menu jest skrojone na Twoją miarę?

Podczas przygotowywania dziennego menu za pomocą 1 kliknięcia nasza aplikacja do planowania menu bierze pod uwagę następujące informacje:

  • wyniki Twojej analizy genetycznej (testy DNA Slim i Premium),
  • Twoje osobiste informacje (waga, wzrost, wiek, Twój poziom aktywności itd.),
  • Twój cel (utrata wagi lub jej utrzymanie),
  • Twoje pożądane spożycie energii.

O posiłkach i menu przygotowywanych przez naszą aplikację:

Wzięliśmy nasz unikatowy i zastrzeżony system przygotowywania zindywidualizowanych menu w oparciu o DNA i stworzyliśmy aplikację, która może być użyta przez wszystkich. Menu generowane przez naszą aplikację stosuje się do zasad przygotowania zbilansowanej i zdrowej diety. Pokarmy składające się na Twoje posiłki są tak rozkładane, abyś mógł otrzymać odpowiednie składniki odżywcze w odpowiednim czasie w ciągu całego dnia. Ponieważ powinniśmy mieć menu składające się z 5 posiłków, nasza aplikacja automatycznie bierze to także pod uwagę. Wszystkie menu i zalecane spożycie składników pokarmowych są opracowane na wynikach Twojego testu genetycznego, dlatego też są w pełni spersonalizowane.

Jak korzystać z aplikacji do planowania menu?

Jest kilka opcji korzystania z naszego narzędzia do planowania menu:

Planowane za pomocą 1 kliknięcia

Jest to najprostszy sposób przygotowywania swoich codziennych menu. Początkowo wybierz swój cel (utrata wagi, utrzymanie jej lub przytycie), wpisz swoje spożycie kcal i naciśnij “Utwórz moje menu”. W czasie kilku sekund aplikacja przygotuje codzienne menu składające się z 5 posiłków.

1 kliknięcie dostosowujące menu do Twoich preferencji żywieniowych 

Najpierw wygeneruj swoje menu według powyższych zasad, a następnie w łatwy sposób wybierz pokarmy z naszej bogatej bazy żywności, które odpowiadają Twoim preferencjom . Możesz także dostosować ich ilości i cieszyć się graficzną reprezentacją tego jak wiele witamin i minerałów dostarcza Twoje menu.

W pełni zindywidualizowane menu 

Po kliknięciu ikony “Dodaj żywność” wyświetli się lista pokarmów widoczna po Twojej lewej stronie. Z wyświetlone j listy możesz przenieść preferowane produkty do Twoich posiłków. Ten tryb może być również wykorzystany, aby wstawiać produkty, które już zjadłeś i sprawdzać jak dużo witamin i minerałów spożyłeś już danego dnia.

Piękne i czytelne wykresy graficzne

Planując swoje doskonałe menu, nasza aplikacja zawsze pokazuje w jaki sposób realizujesz swoje cele.

Grupy produktów

Kolumna ułatwia rozróżnienie makroelementów (węglowodany, białka, tłuszcze), ponadto rozdzielając je grupy produktów (owoce, warzywa, produkty zbożowe, mięso, produkty mleczne, tłuszcze i cukry). Na przykład jedna jednostka owoców to jedno małe jabłko.

Mikroelementy

Kolumna ta pokazuje, jak wiele witamin, minerałów i innych ważnych składników odżywczych zapewniają Twoje  posiłki i jak daleko jesteś od osiągnięcia swojego celu. Możesz łatwo przełączać między ogólnymi zaleceniami (takimi jak RDA, DACH) i zaleceniami na podstawie Twojego testu DNA Premium.

 

Dostosuj swoje posiłki do swoich preferencji żywieniowych i nietolerancji pokarmowych

Usuń lub zastąp produkty za pomocą funkcji przeciągnij  upuść

Bardzo łatwo wymienić produkty w całym codziennym menu lub tylko w niektórych posiłkach. Zmieniasz swoje menu przeciągając i upuszczając produkty do swojego jadłospisu. Możesz też usunąć produkty lub całe posiłki (domyślnie nasza aplikacja proponuje pięć posiłków na dzień) klikając przycisk X, a następnie przeciągając i upuszczając produkty ze swojego menu.

Zapisuj swoje ulubione posiłki lub całe codzienne menu

Zapisywanie swojego ulubionego posiłku lub całego menu jest bardzo proste. Możesz również nadać mu nazwę i przeglądać później pod nazwą “Zapisane menu” w naszej aplikacji.

Charakterystyka produktów

Zawsze możesz zobaczyć do której grupy należy wybrany przez Ciebie produkt (produkty mleczne, owoce itd.) oraz jakie witaminy i składniki mineralne zawiera. Możesz przeglądać ilości w jednostkach lub przełączyć wyświetlanie na gramy.

 

 

Bogaty wybór produktów

Łatwo moderujesz swoje menu

Wyszukaj swoje ulubione produkty, wpisując w polu wyszukiwania lub przeglądając grupy. Następnie kliknij na wybraną grupę produktów, z której chcesz coś wybrać. Po znalezieniu produktu przeciągnij i upuść go do Twojego menu. Lista produktów i narzędzie wyszukiwania są zawsze dostępne po lewej stronie ekranu (pojawia się, gdy przesuniesz kursor do lewej krawędzi ekranu).

Baza danych produktów

Zebraliśmy i przygotowaliśmy listę prawie 200 produktów spożywczych i napojów, z których możesz wybierać swoje ulubione. Każdy z produktów zawiera dokładne informacje na temat witamin, minerałów i innych występujących w nich związków (użyliśmy bazy danych Departamentu Rolnictwa USA).

 

 

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji do planowania menu?

POMOC WIZZARD

Aby ułatwić korzystanie z naszej aplikacji do planowania menu przygotowaliśmy również Wizzard pomocy, który zawsze może być włączony lub wyłączony. Będzie wskazywał i wyjaśniał co oznaczają niektóre elementy graficzne naszej aplikacji lub jak z nich korzystać.

 

Należy pamiętać, że stosowanie naszego narzędzia jest dopasowane zawsze, tak aby realizowało Twoje dzienne zapotrzebowanie na energię i makroskładniki (proporcje węglowodanów, białek, tłuszczów). Pokazuje również w jaki sposób osiągasz swoje indywidualne założenia w zakresie mikroelementów (witamin i minerałów), ale nie przygotowuje menu, które je idealnie dopasuje. Przyczyną jest brak możliwości, by realizować wszystkie potrzeby związane z witaminami i minerałami w czasie jednego dnia. Dla przykładu w poniedziałki można skupić się na uzyskaniu wystarczającej ilości wapnia i witaminy D dla zdrowia kości. We wtorki realizować zapotrzebowanie na  witaminy z grupy B oraz na kwas foliowy w profilaktyki zdrowia układu krążenia itd. Możesz uzupełniać zdrowe odżywianie suplementami witaminowo-mineralnymi w sklepie lub aptece.

 

Jak wyglądają wyniki testu DNA?

Wszystkie raporty z analiz DNA są obecnie dostępne za pośrednictwem naszej interaktywnej strony internetowej. W ten sposób możesz łatwo przeglądać swoje wyniki lub ciekawe linki i zawsze mieć do nich dostęp.

Untitled5 Untitled  Untitled6

 

Your DNA test results will now come in an interactive form and can be accessed from anywhere you are and have an internet connection.

We have retained the same rich and descriptive content, but made it available in a more interesting way including the use of our 1-click menu planning application.

 

Zacznij swoje spersonalizowane, dopasowane do Twojego DNA odżywianie już dziś!

Test DNA Slim jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcesz schudnąć, utrzymać wagę lub przytyć korzystając z jadłospisu. Test DNA Slim dostarczy Tobie nie tylko spersonalizowane, przejrzyste menu, ale również gotową listę zakupów, która dostosowana jest do Twoich genetycznych potrzeb zapisanych w Twoim DNA. Test DNA Slim z pewnością pomoże Tobie osiągnąć i utrzymać zdrową sylwetkę! Pomaga również tym, którzy bez powodzenia próbowali schudnąć korzystając z innych diet.  Szczegółowy opis testu DNA Slim >>

Po osiągnięciu pożądanej masy ciała najlepiej kontynuować profilaktykę zdrowia. Test DNA Premium ujawni Twoje indywidualne zapotrzebowanie na witaminy i minerały oraz zanalizuje czynniki ryzyka, które są w 80% odpowiedzialne za przedwczesny rozwój chorób metabolicznych. Zalecenia nie tylko dietetyczne z pewnością poprawią  Twoje samopoczucie i będą chronić Twoje zdrowie. Szczegółowy opis testu DNA Premium >>

GWARANCJA JAKOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

Testy DNA LifeGenetics są obecnie najbardziej profesjonalnymi i wiarygodnymi analizami nutrigenomicznymi wykonywanymi w Europie. Laboratoryjne badania DNA przeprowadzane są w Wielkiej Brytanii.

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

Oferujemy wysyłkę międzynarodową w cenie testu DNA. Akceptujemy płatności za pomocą Paypal, kart kredytowych i przelewów bankowych.

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

Nasze wsparcie eksperckie jest otwarte na wszelkie pytania, a wykwalifikowani przez nas dietetycy oferują usługi dietetyczne na najwyższym poziomie.

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne, próbka Twojego DNA zostaje zakodowana i nie sprzedajemy Twoich danych osobowych firmom ubezpieczeniowym lub osobom trzecim.

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×