Historie sukcesów

Często zastanawiałam się co jest najlepsze dla mojego organizmu: jakie jedzenie, jaka aktywność fizyczna mi najbardziej odpowiada, czy mojemu organizmowi nie brakuje niczego i co mam jeść i robić, aby czuć się dobrze i być zdrowym? Nigdy nie otrzymałam prawdziwej odpowiedzi. Próbowałam różnych sposobów, różnych aktywności i różnych rodzajów diet. Brałam różne suplementy diety takie jak witaminy i minerały, ale nigdy z ufnością, że robię to co trzeba.

Bardzo się cieszę z moich wyników analizy DNA, bo teraz wiem, gdzie muszę być uważna i jak jeść w przyszłości. Muszę zwiększyć spożycie wapnia i witaminy D, co oznacza, że muszę jeść ser, jogurt lub jajka w ciągu tygodnia i często ratować się rybami takimi jak śledź, łosoś i sardynki. Wszystko to dlatego, że mój test DNA wykazał, że mam pewne geny, które mogą mieć wpływ na mój metabolizm kości, a tym samym przyczyniać się do zmniejszenia masy kostnej. Z nieprawidłową dietą mogę być bardziej narażona na takie problemy.

Analiza DNA jest bardzo obszerna i zrozumiała i mogłabym mówić o niej bez końca…

Anja Križnik Tomažin, Aktorka, Read more »

Pomimo wypróbowania wielu diet, żadna z nich w dłuższym czasie się nie sprawdziła: Oczywiście spróbowałam różnych diet na przestrzeni lat, ale każda dieta kończyła się w podobny sposób. Niektóre nie działały, mimo dużej wytrwałości; niektóre z nich porzuciłam po paru tygodniach, ponieważ były zbyt wyczerpujące i stresujące, co się odbijało na moich próbach i formie jak i czynnościach w pracy i w szkole.  Dla mnie utrata masy ciała stała się błędnym kołem; początkowo traciłam kilogramy, następnie przestawałam je tracić, aby ponownie przybrać na wadze.

Znalazłam test DNA Slim szukając rozwiązania na zdrowe odchudzanie bez głodzenia się i długoterminowej diety. Potrzebowałem czegoś praktycznego i łatwego, czegoś co będzie stopniowo przynosiło trwałe rezultaty.

Test Slim bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Otrzymałam wiele przydatnych i praktycznych wskazówek żywieniowych. Podręcznik odżywiania jest napisany w bardzo zrozumiały i praktyczny sposób, który motywuje mnie do dalszego korzystania z niego. Ja naprawdę nie czuję, że jestem na ścisłej diecie, albo że czegoś mi brakuje.

Dziś czuję się świetnie. Straciłam 9,5 kilograma w dwa miesiące i czekam na jeszcze lepsze rezultaty!

*To jest relacja klienta. Rezultaty mogą się różnić dla każdej osoby.

Sara, młoda tancerka, Read more »

W moim profesjonalnym życiu codziennie doświadczam dużo stresu i braku czasu, które mają ogromny wpływ na mój styl życia. Niestety nie mogę powiedzieć, że ten styl życia jest bardzo zdrowy. Nie mówię, że nie kocham mojej pracy – tylko, że ma poważny wpływ na mój styl życia, niestety bardzo negatywny. Ale ponieważ nie jestem już nastolatką pełną energii, postanowiłam zrobić krok w kierunku poprawy mojego życia i zapobiegania potencjalnym chorobom, które są bardzo popularne w mojej branży. Dlatego postanowiłam wykonać analizę na swoim DNA, by w końcu odkryć czego naprawdę potrzebuje moje ciało. Jestem pewna, że z moim nowym planem diety robię najlepszą rzecz dla mojego ciała i umysłu, a po prostu kocham go, bo jest taki prosty i zrozumiały. I gdy zgubię jeszcze kilogram lub dwa, pokocham go jeszcze bardziej!

 

Ana Marija Mitić, aktorka i prezenterka TV, Read more »

Zawsze myślałem, że mam dobre geny, ale teraz już to wiem.

Alen Kobilica, model, Read more »

Gdy LifeGenetics stworzyło swój pierwszy test, miałam szczęście być jedną z pierwszych osób, które tego spróbowały. Do tamtego momentu byłam przekonana, że znałam moje ciało i mój system dobrze, ale wciąż miałam mieszane uczucia co do tego co się stanie, jeśli moje wyniki badań wykażą, że moje odczucia były “złe”. Pytanie, które końcu sobie zadałam brzmiało: Kto należy ufać – mi czy słowom napisanym na papierze? Ale co się stało było tym, czego chciałam najbardziej. Mam dowód, że moje ciało znałam dobrze, że moja dieta pasuje do moich genów doskonale. To badanie genetyczne potwierdziło wszystko, co zdecydowanie popieram – to przedsięwzięcie jest rzeczą, która pomaga ludziom nawiązać kontakt z samym sobą. I z ręką na sercu – wszystkie odpowiedzi są w nas, jeśli tylko nauczymy się ich słuchać. Jednak prawdą jest, że czasami musimy udowodnić, że to siebie słyszymy tak naprawdę.

Tina Pustovrh, matka, właścicielka prywatnego centrum treningowego, Read more »

Od wielu lat stosuję ogólne zalecenia dietetyczne, bo zdaję sobie sprawę z ich znaczenia. Za pomocą testu genetycznego odkryłam tak wiele o sobie, że zdecydowałam się też zbadać moje dzieci. Obecnie cała moja rodzina je zgodnie z zaleceniami pochodzącymi z analizy. Moje dzieci zaczęły również doceniać zdrową dietę – Jestem pewna, że pewnego dnia będą wdzięczni.

Petra Novak, matka trójki dzieci, Read more »

Mam więcej energii do wykonywania normalnych codziennych zadań. Chciałbym również pochwalić zespół LifeGenetics, który był bardzo przyjazny i pomocny wobec moich konkretnych pytań, a także dał mi profesjonalne porady. Jest to z pewnością dobra inwestycja. Wierzę, że wśród wszystkich rzeczy, które możemy zrobić dla siebie, LifeGenetics jest wisienką na torcie.

Nace Panic, przedsiębiorca, Read more »

Kiedy decyduję się schudnąć, zawsze zwracam się w stronę nauki i ignoruję popularne diety opisywane lifestylowych czasopismach. Zwróciłem się do LifeGenetics, bo byłem ciekawy jak moje ciało reaguje na spożycie poszczególnych składników odżywczych. Ich poziom usług jest na najwyższym poziomie! Spodziewałem się, że otrzymam kilka kartek rozmiaru A4 na temat zdrowego odżywiania, ale zamiast tego otrzymałem porządną, robioną na zamówienie broszurę, która zawiera zrozumiałą dla laika interpretację testu, zalecenia dietetyczne i proponowane menu, które w rzeczywistości wygląda jadalnie w porównaniu do większości innych diet odchudzających. Polecam tę usługę każdemu, kto chce schudnąć w zdrowy i trwały sposób i kto jest tak wybredny jak ja.

Vasja Veber, przedsiębiorca, Read more »

LifeGenetics Premium dał mi to czego potrzebowałem, aby zrównoważyć mój organizm. Z jego pomocą zrozumiałem co jest dla mnie dobre. Zalecenia potwierdziły także moje podejrzenia jakiego jedzenia nie trawię za dobrze. Wykorzystałem również te zalecenia jako ostrzeżenie czego unikać w dłuższej perspektywie. Wiem jakie związki mineralne potrzebuję, aby mieć więcej energii, co znacznie wpływa na jakoś mojego życia.

Jure Mikuz, menedżer finansów , Read more »
Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×