Jakość usług

Kompleksowa analiza najważniejszych wariancji genetycznych

Analizy LifeGenetics DNA są obecnie najbardziej profesjonalnymi i wiarygodnymi analizami nutrigenomicznymi przeprowadzanymi w Europie, a poprzez badanie aż 80 wariancji genetycznych są najbardziej obszernymi analizami DNA na świecie. Liczba badanych wariancji genetycznych zazwyczaj składa się z 5 do 24 wariantów genetycznych, co jest tylko niewielką częścią tych badanych przez produkt LifeGenetics Premium.

 

Wysoka skuteczność w uzyskiwaniu wyników analizy genetycznej

Przeprowadzamy analizy we współpracy z laboratoriami znanymi z przeprowadzania analiz genetycznych i stosowania procedur zapewniających najwyższą jakość usług. W porównaniu do podobnych technologii, które osiągają 61% skuteczności w analizie genetycznej, technologie stosowane do przygotowania produktów LifeGenetics osiągają niesamowitą 94% skuteczność w analizie genetycznej. Sukces analizy genetycznej w dużym stopniu zależy od jakości pobranej próbki DNA, w związku z tym doradzamy naszym klientom, aby próbka pobierana była na czczo.

Raporty genetyczne LifeGenetics są oparte na wynikach badań laboratoryjnych przeprowadzonych przez uznane laboratoria. Raporty Life|Genetics opierają są nie tylko na informacjach uzyskanych z materiału genetycznego, ale również na cechach osobowych i innych dostarczonych przez klienta informacjach. Zalecenia końcowe są wobec tego kompleksowe i najwyższej jakości.

 

Analiza, konsultacje, spersonalizowane wskazówki żywieniowe i plan działania

Usługi LifeGenetics nie ograniczają się tylko do rutynowej analizy DNA, ale oferują naszym klientom spersonalizowane zalecenia i plan działania. Nasza oferta to również przeszkoleni dietetycy, którzy moderują jadłospis oparty na analizie genetycznej względem ewentualnych nietolerancji pokarmowych i chorób.Tylko tak kompleksowa usługa jaką proponujemy naszym klientom prowadzi w kierunku lepszego samopoczucia i zdrowszego stylu życia.

Podejście LifeGenetics opowiada się za profesjonalnymi i przyjaznymi poszukiwaniami optymalnych rozwiązań dla zdrowego odżywiania i stylu życia naszych klientów. Konwertujemy skomplikowaną analizę i wyniki badań naukowych na zrozumiały i łatwy w użyciu plan działania wraz z zaleceniami, które pomogą zrozumieć jego poszczególne genetyczne wytyczne. Zespół przeszkolonych dietetyków w profesjonalny i dogodny dla klienta sposób wprowadza zmiany w stylu życia jak i żywieniu. Wiedza naszych specjalistów i zaangażowanie w jakość naszych dietetyków i trenerów kieruje nas w rozwoju nie tylko naszych produktów, ale również w świadczeniu nasz usług doradztwa i spersonalizowanego wsparcia.

Zalecenia, które oprócz informacji genetycznej, biorą również pod uwagę czynniki środowiskowe

Do przygotowania spersonalizowanych zaleceń bierzemy również pod uwagę czynniki środowiskowe, które oprócz informacji genetycznej, są bardzo istotne w dostarczaniu kompleksowych interpretacji.

Genetyczna i środowiskowa informacja znajduje odzwierciedlenie w fenotypowych cechach osoby. Istotność czynników genetycznych i środowiskowych różni się w różnych badanych przez LifeGenetics obszarach. W niektórych przypadkach geny wpływają na 90% właściwości, podczas gdy środowisko wpływa tylko na 10%. W innych przypadkach stosunek ten jest odwrócony. W związku z tym jeśli analiza opiera się wyłącznie na czynnikach genetycznych, nie biorąc pod uwagę tych środowiskowych, może to prowadzić do błędnej interpretacji i nieporozumień.

Spersonalizowane zalecenia LifeGenetics uwzględniają oba obszary: czynniki środowiskowe i predyspozycje genetyczne danej osoby. W ten sposób możemy zapewnić wysoką jakość i pełne zrozumienie sposobu funkcjonowania Twojego organizmu.

Analiza uznanych naukowo regionów DNA

Analizujemy tylko te regiony DNA, które są uznane w literaturze naukowej i zidentyfikowane jako najbardziej istotne w szeroko zakrojonych badaniach międzynarodowych. Interpretacje tych analiz są oparte na najnowszych badaniach naukowych opublikowanych we znaczących, naukowych czasopismach.

 

Użycie wysokiej i sprawdzonej technologii

Zdajemy sobie sprawę, że precyzyjna i najwyższej klasy analiza Twojego DNA jest wymagana w celu osiągnięcia trafnych i użytecznych wyników. Dlatego usługi LifeGenetics używają sprawdzonych technologii w celu zapewnienia wysokiej jakości analiz i dokładnych wyników.

Procedura badania genetycznego jest wykonywana w laboratorium we współpracy z uznanymi na całym świecie firmami farmaceutycznymi takich jak GlaxoSmithKline i Avon, a także renomowanymi uniwersytetami (Uniwersytet Ludwika Pasteura w Strasburgu, Uniwersytet w Bristolu, Uniwersytet w Cambridge, Instytut Badań nad Rakiem Uniwersytetu w Sheffield itd.). Ich metodologia była wykorzystana w szeroko zakrojonych badaniach, których wyniki zostały opublikowane w renomowanych czasopismach międzynarodowych takich jak Nature, Nature Genetics, Diabetes, Journal of Thrombosis and Haemostasis, American Journal of Medical Genetics itp. Laboratorium, z którym współpracuje LifeGenetics, wyróżnia się wysoką ekspertyzą, szybkim czasem realizacji oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

 

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×