Dieta DNA - odchudzanie, które w końcu działa

Dieta oparta na analizie polimorfizmów DNA ujawni prawdziwe potrzeby Twojego organizmu.

 • Nigdy więcej eksperymentów – pozwól, żeby prosty test DNA wybrał odpowiednią dietę.
 • Strać 2 – 3 razy więcej kilogramów niż z innymi dietami. Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni plan działania.
 • Nasz plan zawiera wszystko czego potrzebujesz do zdrowego odchudzania.

Zamów swoją dietę DNA i już dziś zacznij gubić kilogramy!

Oferta

Czy doświadczyłeś ciągłego pragnienia i głodu podczas Twoich poprzednich diet?

Każda osoba jest wyjątkowa i dlatego potrzebuje indywidualnych ilości i proporcji makroskładników do efektywnej utraty wagi.

Czy próbowałeś wielu popularnych diet, które nie dawały rezultatów?

Popularne diety oparte są na założeniu, że JEDNA UNIWERSALNA metoda pasuje do wszystkich. To nieprawda. Przestań marnować czas na uczeniu się na swoich błędach i weź odchudzanie w swoje ręce!

Czy czujesz się wyczerpany, kiedy wracasz z siłowni?

Wybór odpowiednich ćwiczeń fizycznych nie tylko jest ważny dla powodzenia w odchudzaniu, ale też w utrzymaniu motywacji.

Czy masz problem z wyborem tego co jesz i kiedy jesz?

Dieta odchudzająca DNA jest oferowana razem ze spersonalizowanym menu. Oprócz diety opartej na DNA dostaniesz także innowacyjny i łatwy w obsłudze system do tworzenia Twojego menu! Pozwól naszym dietetykom moderować Twoje menu.

Trać 0,5 kg do 0,7 kg tygodniowo z dietą LifeGenetics DNA!

Test DNA Slim jest analizą indywidualnych potrzeb Twojego ciała. Sposób w jaki metabolizujesz żywność i składniki odżywcze jest zapisany w Twoim DNA. Dlatego też nadmiar masy ciała jest skutkiem zmian metabolicznych w tłuszczach, węglowodanach i białkach, z którymi często w parze idzie niezdrowy styl życia i nieodpowiednie odżywianie.  Każda osoba jest wyjątkowa i wymaga różnych kombinacji składników odżywczych, aby dobrze funkcjonować. Nawet jeśli nie możemy zmienić naszych genów, możemy dostosować do nich styl życia i Twój jadłospis.

Jak będzie wyglądał Twój zindywidualizowany plan zdrowego odchudzania?

Wyniki testu DNA LifeGenetics Slim są w postaci przejrzystego pliku, który możesz sobie wydrukować. Analiza jest przejrzyście zaprojektowana. Możesz również poprosić naszego dietetyka, by przedstawił dla Ciebie tę analizę. Nasze wyniki analiz to w pełni spersonalizowany i zdrowy plan utraty masy ciała.

Dieta DNA Slim jest kompleksową informacją o indywidulanych potrzebach Twojego ciała.

Dlaczego testy DNA są takie skuteczne w utracie kilogramów?

Badania na Uniwersytecie Stanford pokazały, że bardzo ważne dla skutecznej utraty masy ciała jest poznanie właściwych ilości i proporcji makroskładników w Twoim codziennym pożywieniu. Wiedza o tym ile węglowodanów, białek, nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych powinieneś jeść codziennie odgrywa najważniejszą rolę w Twoim planie odchudzania. Dieta DNA Slim dokładnie to dla Ciebie określa przez stwierdzenie Twojego żywieniowego typu utraty masy ciała (Śródziemnomorski, Fitness, wysokotłuszczowy lub niskotłuszczowy żywieniowy typ nutrigenomiczny).

Wiedząc to, dajesz swojemu organizmowi dokładnie to czego potrzebuje! Nigdy więcej pomyłek z popularnymi dietami.

Nie więcej pomyłek z popularnymi i ogólnymi dietami!

Z pomocą testu DNA Slim otrzymasz zalecenia dotyczące odżywiania i aktywności fizycznej, które pomogą Ci skutecznie schudnąć  i ułatwią  długoterminowe utrzymanie pożądanej masy ciała. Otrzymasz od nas łatwy, zrozumiały i praktyczny przewodnik, który uchroni Ciebie przed efektem jo-jo.

 

Pomimo wypróbowania wielu diet, żadna z nich w dłuższym czasie się nie sprawdziła: Oczywiście spróbowałam różnych diet na przestrzeni lat, ale każda dieta kończyła się w podobny sposób. Niektóre nie działały, mimo dużej wytrwałości; niektóre z nich porzuciłam po paru tygodniach, ponieważ były zbyt wyczerpujące i stresujące, co się odbijało na moich próbach i formie jak i czynnościach w pracy i w szkole.  Dla mnie utrata masy ciała stała się błędnym kołem; początkowo traciłam kilogramy, następnie przestawałam je tracić, aby ponownie przybrać na wadze.

Znalazłam test DNA Slim szukając rozwiązania na zdrowe odchudzanie bez głodzenia się i długoterminowej diety. Potrzebowałem czegoś praktycznego i łatwego, czegoś co będzie stopniowo przynosiło trwałe rezultaty.

Test Slim bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Otrzymałam wiele przydatnych i praktycznych wskazówek żywieniowych. Podręcznik odżywiania jest napisany w bardzo zrozumiały i praktyczny sposób, który motywuje mnie do dalszego korzystania z niego. Ja naprawdę nie czuję, że jestem na ścisłej diecie, albo że czegoś mi brakuje.

Dziś czuję się świetnie. Straciłam 9,5 kilograma w dwa miesiące i czekam na jeszcze lepsze rezultaty!

*To jest relacja klienta. Rezultaty mogą się różnić dla każdej osoby.

Sara, młoda tancerka

Plan działania, który pozwoli Tobie wykorzystać informacje zapisane w Twoich genach.

Spersonalizowane codzienne menu dostosowane do Twojego DNA

Twój spersonalizowany raport analizy DNA zawiera propozycje codziennego menu. Przygotowaliśmy również dla Ciebie listę zakupów.  Za pomocą tej listy masz wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć zdrowe i skuteczne odchudzanie. By ułatwić Tobie moderowanie menu względem osobistych preferencji, aby menu nadal było zgodne z analizą DNA, przeszkoliliśmy dla Ciebie naszych wyspecjalizowanych w nutrigenetyce dietetyków.

 

Spersonalizowane menu z alternatywnymi propozycjami posiłków

Twoje indywidualne menu może być łatwo dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji żywieniowych oraz nietolerancji pokarmowych za pomocą załączonych zamienników. Alternatywne rozwiązania podzielone są na grupy żywności takie jak owoce, warzywa, węglowodany i inne, dlatego możesz bardzo łatwo dopasować swoje menu lub poprosić o to Twojego dietetyka, który został przez nas przeszkolony.

 

Praktyczny system do codziennego korzystania z indywidualnego menu.

Nigdy więcej pytań na temat tego co i kiedy jeść.

Nasz unikalny i zastrzeżony system do przygotowywania spersonalizowanego menu jest narzędziem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! Możesz zapytać o niego naszego dietetyka, który pomoże w zapoznaniu się z systemem. Przedstawiony w przyjaznej dla użytkownika formie system układania jadłospisu opiera się na typowych miarach domowych (kawałek, kubek, łyżka) oraz grupach pokarmowych (owoce, warzywa, mięso, pokarmy skrobiowe, przetwory mleczne, tłuszcze i cukier). Oprócz praktycznych, przykładowych menu otrzymasz także wskazówki dotyczące kontroli porcji i systemu zmiany diety. Wszystkie menu i zalecane spożycie składników odżywczych są dostosowane do Twoich wyników badań genetycznych, dlatego są całkowicie spersonalizowane.

 

Popularne diety takie jak dieta wysokobiałkowa, niskotłuszczowa i inne oparte są na założeniu, że jedno rozwiązanie pasuje do wszystkich. Badania naukowe pokazują jednak, że nie jest to prawdą, zwłaszcza dla sukcesu w odchudzaniu. Podczas gdy twój przyjaciel może odnieść sukces z dietą o niskiej zawartości tłuszczu, ta sama dieta może nie działać w Twoim przypadku. Analiza polimorfizmów Twojego DNA ujawnia jak twój organizm wykorzystuje składniki pokarmowe. To jest podstawą do przygotowania zindywidualizowanego jadłospisu. Przestań uczyć się na swoich błędach i wykorzystaj naszą wiedzę!

 

Interpretacja analizy polimorfizmów genów, które znacząco wpływają na sukces odchudzania.

Poznaj swoje prawdziwe dziedzictwo.

Dieta DNA Slim analizuje geny, które są w różny sposób związane  z zapotrzebowaniem na składniki pokarmowe i ich metabolizmem, a tym samym mające wpływ na masę ciała. W Twoim DNA zapisane informacje, które dotyczą:

 • Dziennego zapotrzebowania na energię
 • Metabolizmu tłuszczów
 • Wydzielania insuliny
 • Gromadzenia tkanki tłuszczowej
 • Metabolizmu węglowodanów
 • Otyłości
 • BMI (Indeksu Masy Ciała)
 • Rodzaju aktywności fizycznej w utracie wagi oraz treningu sportowym

W ramach Twojej diety DNA, po zakończeniu analizy genetycznej, nasi dietetycy będą mogli udzielać porad i wsparcia, aby pomóc Ci zrobić pierwszy krok na drodze do zdrowego stylu życia oraz udanego odchudzania.

 

Czy wiesz, że niektórzy ludzie mają gen, który powoduje szybką utratę masy ciała w czasie zwiększonego spożycia tłuszczów? To jest sprzeczne z logiką utraty masy ciała, ale ma zasadnicze znaczenie w wyborze skutecznej diety i praktyce dobrych nawyków żywieniowych.

 

Jaki typ aktywności fizycznej pomoże Tobie zgubić kilogramy szybciej?

Starannie dobrany program ćwiczeń może znacznie pomóc w utracie masy ciała i przyspieszyć gubieniu kilogramów. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj treningu.

Ogólne zalecenia dotyczące redukcji masy ciała wskazują na ćwiczenia aerobowe w połączeniu z dietą niskokaloryczną, którą przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, a tym samym ułatwia redukcję masy ciała. Badania naukowe donoszą, że niektórzy ludzie mają gen, gdzie aerobowa aktywność fizyczna nie pomaga im schudnąć!

Test DNA Slim interpretuje analizowane geny, więc Ty lub Twój trener będziecie wiedzieli dokładnie, jaki rodzaj aktywności fizycznej jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Spersonalizowane zalecenia oparte na udowodnionym naukowo wpływie genów na odchudzanie.

Każda dieta DNA jest przygotowana tylko dla osoby badanej, a zatem jest całkowicie spersonalizowana.

Ogólne wytyczne dotyczące zdrowego stylu życia nie są takie same dla każdego. Mogą one odpowiadać niektórym ludziom, podczas gdy wielu innych może być rozczarowanych, bo, mimo najlepszych starań, nie mogą osiągnąć pożądanych rezultatów. Zalecenia żywieniowe oparte na wiedzy o profilu genetycznym danej osoby  mogą znacząco różnić się od ogólnie przyjętych dla osób tej samej płci i wieku. Odkrywamy, czy produkty zawierające małe ilości tłuszczu są dla Ciebie najlepsze i powinieneś jeść więcej węglowodanów, czy jednak najlepszym źródłem energii pozostają dla Ciebie tłuszcze.

Zacznij swoją indywidualną dietę DNA już teraz!

Zamów test DNA Slim i rozpocznij utratę kilogramów po swojemu

Z pomocą analizy genetycznej poznasz prawdziwe potrzeby Twojego organizmu i z pewnością schudniesz. Poznaj swój system odżywiania i zacznij tracić do 0,7 kg tygodniowo z naszymi w pełni spersonalizowanymi dietami, dostosowanymi do Twojego DNA!

GWARANCJA JAKOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

Testy DNA LifeGenetics są obecnie najbardziej profesjonalnymi i wiarygodnymi analizami nutrigenomicznymi wykonywanymi w Europie. Laboratoryjne badania DNA przeprowadzane są w Wielkiej Brytanii.

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA

Oferujemy wysyłkę międzynarodową w cenie testu DNA. Akceptujemy płatności za pomocą Paypal, kart kredytowych i przelewów bankowych.

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

NAUKOWE WSPRACIE DLA NASZYCH USŁUG

Nasze wsparcie eksperckie jest otwarte na wszelkie pytania, a wykwalifikowani przez nas dietetycy oferują usługi dietetyczne na najwyższym poziomie.

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne, próbka Twojego DNA zostaje zakodowana i nie sprzedajemy Twoich danych osobowych firmom ubezpieczeniowym lub osobom trzecim.

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×