Sara, młoda tancerka

Sara nigdy nie przejmowała się swoją wagą, aż odkryła, że utrudnia ona realizację celów, które sobie postawiła:. “Od przedszkola chciałam zostać tancerką i aktorką. Nigdy nie myślałem, że moja waga może utrudnić moje szanse na zostanie tancerką, ale szybko zorientowałam się, że nie zrealizuję swoich możliwości jako tancerka, dopóki nie stracę tych dodatkowych kilogramów, które obniżały mi sprawność i kondycję fizyczną. Było to ograniczające w szczególności kiedy tańczyłam z partnerem i to zwalniało moje postępy. Nie byłam też tak zrelaksowana jak bym chciała.

Pomimo wypróbowania wielu diet żadna z nich nie sprawdziła się w kontroli wagi w dłuższym czasie: Oczywiście spróbowałam różnych diet na przestrzeni lat, ale każda dieta kończyła się w podobny sposób. Niektóre nie działały, mimo iż wytrwałam w nich; niektóre z nich porzuciłam po paru tygodniach, ponieważ były zbyt wyczerpujące i stresujące, co się odbijało na moich próbach, formie jak i czynnościach w pracy i w szkole.  Dla mnie utrata masy ciała stała się błędnym kołem; początkowo traciłam kilka kilogramów, następnie przestawałam, aby odzyskać zgubione kilogramy.

Sara wybrała Slim, ponieważ naprawdę chciała cieszyć się prostą i zdrową dietą: “Natknęłam się na test DNA Slim szukając rozwiązania dotyczącego zdrowego odchudzania bez głodówek i długotrwałej diety. Potrzebowałam czegoś praktycznego i łatwego, czegoś co będzie stopniowo przynosiło trwałe rezultaty. ”

Dzięki zastosowaniu Slim podczas ćwiczeń i jedzenia, Sara osiąga szybkie rezultaty i jest zadowolona z jej postępów: “Slim zaskoczył mnie w pozytywny sposób! Otrzymałam wiele przydatnych i praktycznych wskazówek żywieniowych. Przewodnik po odżywianiu jest napisany w bardzo zrozumiały i praktyczny sposób, co motywuje mnie do dalszego korzystania z niego. Naprawdę nie czuję, że jestem na ścisłej diecie, albo że czegoś mi brakuje.

Dziś czuję się świetnie. Zgubiłam 9 kilogramów* w dwa miesiące i nie mogę się doczekać jeszcze lepszych rezultatów”.

*To jest relacja klienta i rezultaty mogą się różnić dla każdej osoby.

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×