Partnerzy

Nasi partnerzy

Operowanie w globalnym i konkurencyjnym środowisku jest bardzo dynamiczne i wymaga ciągłych zmian. Branża, w której działa Genelitik, jest ze względu na szybki rozwój jeszcze bardziej narażona na te trendy. Dlatego też relacje z partnerami mają ogromne znaczenie dla sukcesu firmy. Z powodzeniem współpracujemy z następującymi partnerami:

 

Terme Krka (spa, wellness i ośrodki zdrowia) ich jakość i profesjonalne usługi pomagają ich gościom żyć zdrowiej. Ich podstawowym zadanie realizowane jest poprzez profesjonalne i indywidualne podejście. Firma Terme Krka obejmuje: Terme Dolenjske Toplice, Terme Šmarješke Toplice, Talaso Strunjan, Otočec Hotels, Golf Otočec i Hotel Krka.

Neocelica jest wyłącznym partnerem Grupy Cryo-Save, wiodącego w Europie banku do przechowywania komórek macierzystych i pierwszej słoweńskiej firmie w dziedzinie przechowywania komórek macierzystych. Firma oferuje rodzicom przechowywanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej i jej tkanek przy narodzinach swoich dzieci.

Medis jest firmą farmaceutyczną, która zaopatruje rynki Europy Południowo-Wschodniej i Środkowej w starannie wyselekcjonowane i sprawdzone leki, suplementy diety i sprzęt medyczny. Ekolostrum jest znakiem towarowym firmy Medis i stanowi produkt, który jest bogatym źródłem cennych odpornościowych i wzrostowych czynników i bezcennym źródłem witamin, minerałów i aminokwasów.

ZRS jest ośrodkiem badawczym, który jest częścią Uniwersytetu Primorska (UP). Oprócz uczestniczenia w krajowych i zagranicznych projektach rozwojowych, uczestniczy także w edukacji, publikowaniu i doradztwie.

Omega Ltd. jest odnoszącym sukcesy przedstawicielem Perkin Elmer and Applied Biosystems, wiodących firm międzynarodowych dziedzinie analityki chemicznej i biologii molekularnej. Ich eksperci są również bardzo skuteczni w badaniach, rozwoju, doradztwie i edukacji w wyżej wymienionych i innych dziedzinach.

Inkubator Uniwersytetu Primorska jest środowiskiem, które zapewnia korzystne warunki dla firm rozpoczynających działalność. Zachęca i promuje kulturę przedsiębiorczości oraz ułatwia zakładanie firm opartych na wiedzy wśród młodych ludzi, studentów, profesorów, naukowców i innych.

Inkubator Uniwersytetu w Lublanie jest organizacją, która pomaga zakładać i rozwijać nowe przedsiębiorstwa. Inkubator jest częścią Uniwersytetu w Lublanie i wspiera innowacyjność, a także oferuje środowisko z korzystnymi warunkami dla transferu wiedzy i nowych technologii do gospodarki.

 Obrazek 8

Dlaczego warto zostać partnerem?

Trend podejścia indywidualnego

Wraz z rosnącym udziałem tzw. “wyrafinowanych konsumentów” zauważamy znaczący wzrost popytu na indywidualnie dopasowane rozwiązania i usługi, które podkreślają indywidualne podejście. Przyczyny leżą w postępie technologicznym ostatnich lat, który pozwala to przejście do spersonalizowania (w szczególności postęp w genetyce i nutrigenomice) oraz rosnącej troski o zdrowy styl życia, co znajduje odzwierciedlenie w rosnącym zapotrzebowaniu na zdrowsze odżywianie.

Usługi LifeGenetics podążają tym trendem personalizacji. Każdy raport uwzględnia specyficzne, osobiste potrzeby wyznaczone przez geny, dlatego też jest całkowicie spersonalizowany. Spersonalizowane zalecenia dietetyczne oparte na informacjach uzyskanych z danego obrazu genetycznego mogą znacząco różnić się od ogólnie przyjętych zaleceń dietetycznych dla osób tej samej płci i wieku, a zatem stanowią znaczny postęp i modernizację istniejących usług w dziedzinie zdrowia, żywienia i zdrowego trybu życia.

 

Zwiększający się nacisk na zdrowie i zdrowy styl życia

Nigdy wcześniej nie poświęcaliśmy tyle czasu na skupienie uwagi na zdrowiu i zdrowemu stylowi życia. Większości krajów świata ma do czynienia z problemami zdrowotnymi z powodu chorób związanych z otyłością lub rozmaitych wrodzonych chorób genetycznych. Chociaż ludzie mają w 99,9% identyczny materiał genetyczny, to 0,1%, jest niezbędne dla naszego zdrowia. W związku z tymi minimalnymi różnicami w genomie ludzie potrzebują różnych ilości węglowodanów, białek, tłuszczów, witamin i minerałów. Ponadto inaczej reagujemy na czynniki środowiskowe i zabiegi związane z leczeniem. W związku z tym, nutrigenomika jest ważnym elementem zapewnienia kompleksowych i zindywidualizowanych rozwiązań dla zdrowego trybu życia.

 

Dodatkowe korzyści związane z naszymi usługami – poszerzenie Twojej oferty

Włączenie produktów LifeGenetics do Twojej oferty podniesie jakość Twoich usług oraz pozwoli Tobie na łatwe zindywidualizowanie Twoich usług, wyróżniając Ciebie spośród innych ofert w branży. Będziesz mógł przygotować kompleksowe i zindywidualizowane porady dostosowane do konkretnych potrzeb klienta.

 

Szkolenie i profesjonalne wsparcie w sprzedaży produktów LifeGenetics

Mamy nadzieję, że charakter naszej współpracy koncentruje się na długotrwałej i owocnej współpracy biznesowej, więc doradztwo i wsparcie naszych ekspertów jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Każdy partner uzyskuje certyfikat po szkoleniu oraz wszelkie dodatkowe narzędzia, których może potrzebować do łatwego rozpoczęcia działalności. Więcej informacji www.dietadlazdrowia.com. W przypadku jakichkolwiek pytań i porad zapraszamy do kontaktu każdego dnia tygodnia kontakt@dietadlazdrowia.com.

 

Co oferujemy?

 • Atrakcyjne, naukowo udowodnione i nagradzane usługi w zakresie badań nutrigenetycznych
 • Elastyczność współpracy – dbamy nie tylko,aby oferować zindywidualizowany produkt, ale także dbamy o dobre relacje z naszymi partnerami
 • Profesjonalne wsparcie marketingowe i eksperckie w zakresie wprowadzania produktów, budowania oferty w gabinecie dla Twoich przyszłych i dotychczasowych klientów
 • Sprawdzony i skuteczny model biznesowy odpowiedni do ekspansji na nowe rynki i segmenty rynku, a także najwyższą wydajność dzięki naszemu zastrzeżonemu, zautomatyzowanemu i możliwemu do skalowania systemowi IT
 • Najwyższą jakość usług i produktów o wysokim potencjale sprzedaży i konkurencyjnych cenach
 • Niezależnie od profilu firmy oferujemy bezpośrednie partnerstwo, partnerstwo on-line, white-labeling z dostosowanym brandingiem itp.

 

Jak zostać się partnerem:

 

Krok 1: Kontakt

Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy mailowo: dawid.sikora@dietadlazdrowia.com lub telefonicznie: +48 530 965 077. Jesteśmy szczególnie zainteresowani potencjalnymi partnerami w dziedzinie dietetyki, wellness, współpracą z centrami fitness i centrami medycznymi, a także regionalnymi i krajowymi dystrybutorami z ustalonymi kanałami dystrybucji i marketingu.

 

Krok 2: Wybór formy współpracy

Biorąc pod uwagę charakter naszej współpracy, kolejnym krokiem jest określenie tego partnerstwa i podpisanie umowy o współpracę.

 

Krok 3: Szkolenie

Zanim zacznie się sprzedaż produktów LifeGenetics, obowiązkowe jest szkolenie produktowe, jako że w tym szkoleniu zdobędziesz wiedzę i otrzymasz materiały niezbędne do udanej pracy. Po zakończeniu formalnego szkolenia staniesz się certyfikowanym partnerem sprzedaży i promocji usług LifeGenetics. Dowiedz  się o naszych szkoleniach: kontakt@dietadlazdrowia.com

Obrazek 8

Partner w dziedzinie wdrażania nowoczesnej diagnostyki do gabinetów dietetycznych. Wyłączny dystrybutor testów do analizy DNA.

O szkoleniu:

 grafika szkolenia

SZKOLENIA DLA PARTNERÓW

Z zakresu publikacji naukowych dotyczących nutrigenetyki

oraz produktów analiz polimorfizmów genetycznych

firmy Lifegenetics.

CEL SZKOLENIA

 • Prezentacja badań naukowych z zakresu nutrigenetyki oraz nutrigenomiki.
 • Szkolenie z zakresu produktów jakimi są testy analiz polimorfizmów genetycznych firmy Lifegenetics.
 • kompetentne i zrozumiałe dla klienta prezentowanie raportów z otrzymanych wyników dotyczących polimorfizmów genetycznych.
 • Sprzedaż produktów Lifegenetics

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Firmy z bran
ży fitness i wellness, Kluby sportowe, Dietetyków, Centra diagnostyczne

KONTAKT:

Dawid Sikora
general manager

E: dawid.sikora@dietadlazdrowia.com
T: +48 530 965 077

 

 ZAKRES SZKOLENIA

 • podstawowa wiedza z zakresu genetyki:
  gen, polimorfizm, dziedziczenie, nutrigenomika i nutrigenetyka.
 • produkty firmy LifeGenetics: test polimorfizmów genetycznych Premium, Slim,
  Baby oraz Premium + Slim
 • zapoznanie się z procedurą pobierania DNA i rejestracją próbki
 • raport z badań LifeGenetics; omówienie najważniejszych punktów raportu
 • jak wykorzysta
 • LifeGenetics do poszerzenia swojej oferty w gabinecie
 • pierwsza konsultacja, czas sprzedaży. Jak pomyślnie zachęci
 • do wykorzystania rozwiązania LifeGenetics
 • zapoznanie się z programem do układania jadłospisu opartego na analizie genetycznej LifeGenetics.

 

 

Dietadlazdrowia partner lifegenetics

 

 

Prowadzący:

prowadzącyJOANNA SZURKOWSKA – Założycielka Dietadlazdrowia.com
oraz Inkubatora dla dietetyków. Absolwentka Poznańskiego UAM,UP.
Współpracuje z Klubem Sportowym Red Fitness oraz Orkiszowymi Polami. Pracę w zakresie prawidłowego żywienia w bulimii i anoreksji wspiera wiedzą kilku gabinetów psychoterapii.
Propagowanie zdrowego
żywienia dzieci oraz naturalną terapię niektórych jednostek chorobowychwspiera wiedzą uzyskaną przez współpracę z dietetykami i lekarzami w Fundacji Naturalngo Żywienia Dzieci i Młodzieży.

Prowadząc konsultacje indywidualne, wykorzystuje techniki mindfulness,
o których pisa
ła w publikacji naukowej w renomowanym czasopiśmie neurologicznym.

Specjalizacja praktyki w zakresie żywienia w alergiach
i nietolerancjach pokarmowych, w chorobach układu pokarmowego, tarczycy, w chorobach autoimmunologicznych.
Profesjonalne żywienie sportowców indywidualnych oraz prowadzenie wykładówz zakresu żywienia
w Klubach Sportowych różnych dyscyplin.

Z lekarzem specjalizacji chorób metabolicznych prowadzi współpleczenie i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym tj. otyłość, cukrzyca typu II, hiperlipidemia, miażdżyca.
Jako sportowie
c z licznymi startami w LA oraz w zgodzie z ideą holistycznej i długoterminowej współpracy z klientem, mobilizuje do systematycznego uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej
z udzia
łem trenera oraz terminowych konsultacji z fizjoterapeutą.

Odpowiedzialność za zmiany, które związane są z pracą dietetyka , wiedza i uważność, mobilizują do poszukiwań odpowiednich i kompetentnych narzędzi pracy. Obecnie wprowadza na rynek polski nowoczesną diagnostykę genetyczną, by ułatwi

dietetykom kontakt i pracę z pacjentem..

www.dietadlazdrowia.com

 

 

prowadzącyDawidDAWID SIKORA – Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania
i Bankowości kierunek Marketing i Zarządzanie w Poznaniu.

Swoje bogate 14 letnie doświadczenie zawodowe zdobywał
w zagranicznych i polskich sieciach handlowych takich jak: Minimal, Billa, Chata Polska, Sklep Polski na stanowiskach zakupowych, sprzedażowych i menadżerskich. W tym 2 lata na stanowisku Pełnomocnika Zarządu do spraw handlowych.

Od 2013 r. prowadzi własną firmę consultingową, w której zdobytą wiedzę iumiejętności negocjacyjno-sprzedażowe z sukcesem przekazuje firmom handlowym i usługowym.

Jego największym sukcesem życiowym jest wypracowany zdrowy i zrównoważony stosunek do życia zawodowego i osobistego, który z entuzjazmem i bez ograniczeń przekazuje innym ludziom.

Dodatkowo osiągnięte sukcesy na płaszczyźnie sportowej, takie jak: ukończenie pełnego dystansu Iron Mena (3,8 km pływania, 180 km roweru, 42,095 km biegania), 3 m-ce w ultramaratonie 100 km w Górach Świętokrzyskich i ponad 20 maratonów w całej Europie powodują, że nie ma dla niego rzeczy niemozliwych do osiagnięcia!

Zapraszam do współpracy!
www.grupamenadzerska.pl

Our website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
×